REKLAMZOMBİ EZMECE


Zombi Ezmece oyunu hakkında

Zombi ezmece oyunu bilgisayarda yön tuşlarıyla ve mobil cihazlarda ise ekranda bulunan butonlara tıklayarak arabayı kullanıyorsunuz. Arabayı zombilerin üzerine doğru sürüp onları ezerek öldürün. Her ezerek öldürdüğünüz meb oyun zombi ezmece için para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralar ile bölüm aralarında markete gidip arabanıza yeni özellikler ekleyebiliyorsunuz.

Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz. ENGINE arabanın motorunu güçlendirir. Arabanın motoru ne kadar güçlü olursakarşılaştığı engelleri ve zorlukları o kadar kolay geçebilir. ARMOR zırh demektir. Arabanın zırhı artııkça hasar görmesi azalır ve zombilerin saldırılarına karşı direnci artar. FUEL kısmından da arabanın benzin deposunu büyütebiliyorsunuz. Daha fazla yakıt alarak daha fazla zombi ezebilirsiniz. Son olarak ta GUN kısmından arabanızın tepesine bomba atıcı silahlar takabiliyorsunuz. Silahınızın gücü ve miktarı ne kadar fazla olursa otomatikman o kadar fazla zombi yok edebilirsiniz. Bu menülerin yanında resimler de bulunuyor.

Bu özellikleri aldıktan sonra bir sonraki seviye için daha fazla paraya ihtiyacınız oluyor. Savaş alanında her defasında daha fazla yaratık öldürerek arabayla meb oyun zombi ezmece oyunu oynayın.

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR