REKLAM

UBER TAKSİ


Uber Taksi oyunu hakkında

Uber taksi oyunu masaüstü bilgisayar ve laptoplarda, cep telefonlarında ve mobil tabletlerde ekran üzerine tıklanarak oynanıyor. Ekrana tıkladığınız süre içerisinde kullanmış olduğunuz taksi hızlı bir şekilde hareket etmeye başlıyor. Ekrana tıklama işlemini sonlandırdığınızda ise araba fren yaparak duruyor. Dünyanın değişik büyük başkentlerinde ticari araba kullanarak para kazanıyorsunuz. Her bölümde farklı bir ülkeye gidip farklı bir başkentin sokaklarını keşfediyorsunuz.

Seni bekleyen birçok yolcu var, onları almalısın ve hedefe götürmelisin. Farklı istekleri var, olabildiğince arabayı hızlı sürmeniz ve yolda bulunan arabalardan kaçınmanız gerekiyor. Tereddüt etme, zaman geçiyor, buraya gel ve beni al! 

Yeşil noktalı duraklardan yolcularınızı alıyorsunuz ve kırmızı noktalı duraklarda ise yolcuları indirip para kazanıyorsunuz. Her yeni bölümde yolcu sayınız da artıyor. Bütün bölümleri hiç kaza yapmadan tamamlayıp yüksek miktarda para kazanarak Uber Taksi oyunu oynayarak oyunu tamamlayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR