TEPE ARABA YARIŞLARI


Tepe Araba Yarışları oyunu hakkında


Warning: A non-numeric value encountered in /home/bilisi26/meboyunlarioyna.com/wp-content/themes/gamestar/functions.php on line 298

Tepe araba yarışları oyunu yön tuşları veya ekrana tıklanarak oynanıyor. Kullandığınız taksinin dengesini ayarlayarak tepelere tırmanın ve yüksek tepelerden aşağıya doğru kontrollü bir şekilden inin. Yol üzerinde sizi hoş olmayan tuzaklar karşılıyor. Eğer bu tuzaklara kullandığınız taksi çarparsa parçalanıyor. Aynı şekilde kullandığınız taksi yolda giderken takla atarsa da parçalanıyor ve bu şekilde yanıyorsunuz.

Zorlu arazide ilerlediğiniz her metre için puan ve topladığınız her sarı altın içinde para kazanıyorsunuz. Bu paralar ve puanlarla arabanızı geliştiriyorsunuz. Arabanızın özelliklerini gelştirmek için garajda 4 farklı bölüm bulunuyor. Buradan gövdeyi, tekerlekleri, motoru ve ön kaput üzerinde bulunan koruyucu zırhı geliştirebiliyorsunuz. Her bir özellik 5 farklı aşamadan oluşuyor. Paranızın yettiği kadar özellik satın alarak yarışa devam edin. Tepe araba yarışları oyunu oynarken kullandığınız taksi havada takla atarkende para kazanıyorsunuz. Bu şekilde ekstra puanlar kazanarak aracınızı daha kısa sürede en mükemmel hale getirebiliyorsunuz.

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR