SÜPER BOKS


Süper Boks oyunu hakkında


Warning: A non-numeric value encountered in /home/bilisi26/meboyunlarioyna.com/wp-content/themes/gamestar/functions.php on line 298

Süper boks oyunu bilgisayarda fareyi ve cep telefonlar ile mobil tabletlerde parmağınızı ekranın sağ, sol ve alt tarafında sürükleyerek oynanıyor. Ekranın sağ üst tarafında fareyi basılı tutup sürüklersek rakibin yüzüne sağ kroşe, sol taraftan farenin sol tuşuna basılı tutup sürüklersek te rakibin yüzüne sol kroşe yumruk atarız. Kendi dövüşçümüzün üstüne tıklarsak ta yüzümüzü rakibin yumruklarına karşı koruruz.

Rakibin yüzünün boş olduğu durumlarda karşı tarafa sağ ve sol kroşe yumruklar sallayarak süper boks oyunu oynayın ve rakibin gücünü azaltın. Rakip yada siz bayılma noktasına geldiğinizde yere düşüyorsunuz ve hakem 10’a kadar sayıyor. Bu sırada tekrar dövüşe devam edemezseniz nakavt olarak mağlup sayılıyorsunuz. İki defa her dövüşçü dövüşe devam ediyo. Üçüncü deferde tüm enerjisi biterek raundu kaybediyor. Her raund 3 dakika sürüyor. Raundta kalan süre ve her iki dövüşçünün de kalan güçleri ekranın üst tarafında görünüyor. 

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR