SOKAK DÖVÜŞÇÜSÜ


Sokak Dövüşçüsü oyunu hakkında


Warning: A non-numeric value encountered in /home/bilisi26/meboyunlarioyna.com/wp-content/themes/gamestar/functions.php on line 298

Sokak dövüşçüsü oyunu bilgisayarda W, A, D, O, K ve ; tuşlarına tıklanarak ve cep telefonları ile mobil tabletlerde ise ekranın üzerinde bulunan butonlara tıklanarak oynanıyor. Üst üste isabetli vuruşlar yaptığınızda özel vuruşlar kazanarak daha etkili ve güçlü saldırılarda bulunabilirsiniz.

O ile rakibin yüzüne ve K ile de rakibin karnına yumruk sallayın. W ile yumruklarınızla yüzünüzü kapatarak kendinizi savunun. A ve D ile sağa sola hareket ederek rakip saldırılarından kaçın. Ekranın üst tarafında sizin ve rakibinizin kalan güçleri görünüyor. Gücü sıfırlanan dövüşçü nakavt olarak mağlup sayılıyor. Ard arda vuruşlar yaparak rakibinizi bayıltın ve yerde nakavt olmasını bekleyin. hakem 10’a kadar saydığında rakibiniz ayağa kalkmazsa maçı siz kazanıyorsunuz. Aynı şekilde siz bayıldığınızda ekrana çıkan butona tıklayarak 10’a kadar sayın ve ayağa kalkarak sokak dövüşçüsü oyunu oynamaya devam edin. 

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR