Skydom Oyunu Oyna- Eşleştirme Oyunları - Meb Oyunları Oyna

SKYDOM


Skydom oyunu hakkında

Skydom, gerçekten benzersiz oyun modlarına sahip parlak ve heyecan verici bir eşleştirme oyunudur! Sadece Skydom’da farklı oyuncularla yarışarak kazanın! Benzersiz ayarlar, muhteşem efektler ve beklenmedik dönüşlerle yüzlerce seviyede gerçek rakiplere karşı becerinizi gösterin veya arkadaşlarınızla canlı 3’lü Eşleştirme aksiyonunda eğlenin.

Skydom Oyunu Nasıl Oynanır ?

Skydom oyunu ile aynı renk ve şekildeki nesnelerden en az 3 tanesini yan yana yada alt alta birleştirerek yok etmeye çalışın. Her yok etme işlemi sonunda puan kazanıyorsunuz. Tek seferde ne kadar fazla patlatma gerçekleştirirseniz o kadar fazla puan kananıyorsunuz.

3’ten fazla yok etme işlemleri sonucunda özel yok etme özellikleri kazanıyorsunuz. Bu özellikler komple satır yada sütun yok etme ya da bölgesel yok etme gibi patlatma seçeneklerinden oluşuyor.

Her bölümün başlangıcında yapmanız gereken görevler ekranda yazıyor. Bu görevleri tamamlamak için kısıtlı sayıda hamle hakkınız bulunuyor. Verilen görevler ve kalan hamle sayınız ekranın sol tarafında görünüyor. Her hamlenizde en fazla yok etmeyi gerçekleştirip maksimum puan elde etmeye çalışarak skydom oyunu oynamayı tamamlayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR