SESSİZ SALDIRI


Sessiz Saldırı oyunu hakkında

Sessiz saldırı oyunu bilgisayarlarda, cep telefonlarında ve  tabletlerde ekrandaki gitmek istediğiniz yere tıklayarak oynanıyor. Oyun başladığında kendinizi oyun içerisinde konumu gösteren yuvarlak bir daire belirecek. İşte tam olarak bu belirlenen konumda planını yap ve sessiz bir şekilde düşmana saldır.

Oyun Nasıl Oynanır

Hemen düşmanların olduğu yerlere hızlıca ulaşmaya çalışın. Düşman askerlerin elinde silah olduğu için onlara arkadan yaklaşıp bıçaklamalısınız. Her seviyede öldürmeniz gereken düşman sayısını ekranın sol üst köşesinde görebilirsiniz. Ekrana çift tıkladığınızda bulunduğunuz nokta ile gideceğiniz yer arasında çizgi çiziliyor ve otomatik olarak o konuma konumlanıyorsunuz.

Eğer düşmanlara ön taraftan yaklaşırsanız sizi görürler ve ellerinde bulunan silahlarla size ateş ediyorlar. Düşmanlarınıza silahlarını size karşı kullanmalarına izin vermeden sessiz saldırı oyunu oynayın. Onların hepsini teker teker öldürerek bölümü tamamlayın. Öldürdüğünüz her düşman için para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla kendinize yeni bıçaklar yada hızlı koşma özelliği satın alabilirsiniz. Sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

Oyunun Orijinal Adı;

KILLER ASSASSIN

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR
   
shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked unblocked io games krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole unblocked shooterz unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder unblocked vex 5 unblocked killer unblocked party unblocked kiz oyunlari unblocked squid game unblocked akinator unblocked bloons tower defense 5 akinator bloons tower defense 5 hidden objects games