Savaş Oyunu Oyna- Meb Oyunları Oyna

SAVAŞ


Savaş oyunu hakkında

Savaş oyunu bilgisayarda yön tuşları, “A, S, D, W”, “C” ve “SPACE” boşluk bırakma tuşuyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla sağa sola ve ileri geri hareket edip koşun. C ile eğilin. Boşluk bırakma tuşuyla zıplayın. Farenin sol tuşuna tıklayarak ta ateş edin. Farenin sol tuşuna tıklayarak ta dürbünü açın. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ekranın alt tarafında bulunan yuvarlak alanda parmağınızı sürükleyerek yapabilirsiniz. Mobil cihazlarda silahın namlusu düşman üzerine gelince kendisi otomatik olarak ateş ediyor.

Çiftliğinize saldıran düşman kızılderelilere karşı mahsullerinizi koruyarak savaş oyunu oynayın. PC ve mobil cihazlarınızda bu heyacanı doyasıya yaşayın. İsterseniz kendi arkadaş grubunuzla ortak olarak ta savaş oyunu oynayabilirsiniz. Bunun için menü sayfasında bulunan DAVET ET kısmında görünen kodu kopyalayı oyuna davet etmek istediğiniz arkadaşınıza yollayın ve kendi arkadaşlarınızla beraber 2 kişilik maceralara başlayın. Çiftliğin değişik bölümlerinde bulunan farklı silahları alarak düşmanlarınızı daha kolay öldürün. Düşmanlarınızı öldürerek puan kazanın. Bu puanlarla menü sayfasından gücünüzü ve silah özelliklerinizi arttırın. 

Amacımız 2 buçuk dakika içinde takım olarak düşmandan daha fazla sayıda adam öldürerek savaşı kazanın. Öldükçe çiftliğin farklı bir bölümünden yeniden doğuyorsunuz. Ekranın sol üst köşesinde kalan gücünüz görünüyor.  

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR