SAVAŞ ÇAĞI


Savaş Çağı oyunu hakkında

Savaş çağı oyunu 5 ayrı çağdan oluşuyor. Normal “NORMAL”, zor “HARDER” ve çok zor “IMPOSSIBLE” olmak üzere 3 ayrı zorluk derecesi vardır. Başlamak için önce “PLAY” tuşuna basıyoruz ve sonra da bu üç zorluk derecesinden birini seçiyoruz.

175 puanla başlıyoruz ve puanımız sol üst köşede görünüyor. Sağ üst köşede savaşmak için çıkartacağımız askerler ve kullanacağımız silahlar görünüyor. 175 puanla asker çıkartarak savaş çağı oynamaya başlıyoruz. Düşman askeri öldürdükçe puanımız artıyor. Yeni askerler ve silahlar çıkardıkça da puanımız azalıyor. Puanımıza göre asker ve silah çıkartıyoruz. Bu silahlar saldırı silahı veya kalemizi koruma silahları olabilir. Çağ atlamak için her bölümde belli görevleri ve belli bir puana sahip olmak gerekiyor. Amacımız kalemizi korumak, düşman askerlerini öldürmek ve karşı tarafın kalesini yok etmek.

Her yeni çağda yeni askerler ve yeni silahlar çıkıyor. Rakipten önce çağ atlayarak askeri bakımdan ondan daha güçlü olmanız gerekiyor. Bu şekilde onun kara gücünü daha kolay şekilde yok ederek kalesini ele geçirebilirsiniz. Çağlar boyu sürecek bu savaş oyunu ile kendinizi geliştirin.

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR