RAYLI KIZAK


Raylı Kızak oyunu hakkında

Raylı kızak oyununda elinizde bir mavi direk ile uzun bir platformda koşuyorsunuz. Platformda bulunan mavi kısa direklerini toplayarak koşar iken taşımakta olduğunuz direği uzatmaya çalışın.

Raylı Kızak Oyunu Nasıl Oynanır;

Direğinizi büyüterek platformlar üzerinden kaymak için rayları kullanın. Raylar üzerinde kaymanız için fare ile sağa sola kaydırmalısın. Ne kadar uzun süreli ray üzerinde kalırsan daha çok puan alacaksınız. Direğinizi kaybetmemek için engellerden kaçınmanız gerekecek!  Ayrıca, farklı kahramanlar satın almak için para toplayarak raylı kızak oyunu oynayın!

Oyun Kontrolleri;

Oyun mobil ve tablet cihazlarda ekrana tıklanarak, masaüstü ve laptop bilgisayarlarda ise fare ile oynayabilirsiniz.

Oyunun Orijinal Adı;

Rail Slide

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR
   
shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole.io unblocked shooterz.io unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder.io unblocked vex 5 unblocked killer.io unblocked party.io unblocked friv friv oyun friv oyunlari kiz oyunlari kiz oyunlari kiz oyunlari 1001 oyun kiz oyunu oyna among us oyna unblocked squid game akinator unblocked bloons tower defense 5 papçi oyna dama oyna cs go oyna zeka oyunları bütün oyunlar papçi oyna