RAFT


Raft oyunu hakkında

Raft oyunu fareyle oynanıyor. Fareyle elinizde bulunan bazukanın yönünü ve atacağınız merminin şiddetini ayarlıyorsunuz. Siz ve karşı tarafta bulunan düşmanlar arasında bir deniz savaşı gerçekleştirin. Siz de 2 kişisiniz karşı tarafta 2 kişi. Size ve düşmanlarınıza mermi çarptığında yaralanıyorsunuz. Her oyuncunun üst tarafında sağlık durumunu gösteren bir gösterge bulunuyor. Suya düştüğünüzde yada gücünüz bittiğinde ölüyorsunuz.

Her atışı dikkatli yapıp ve hedefe doğru odalkanarak raft oynayın. Bir an önce düşmanları vurup öldürerek bölümü bitirin. Hikayeye göre sizin hazine sakladığınız kumsala bir işletmeci çocuklar için bir aquapark inşa etmiş. Siz de hazineyi almaya geldiniz ama hazinenin üzerinde bir tesis var. Bu tesisi yıkıp hazineye ulaşmanız gerekiyor. Ama tesisin sahibi ve korumalaraı buna izin vermiyor. İşte bunun için bu korumalarla savaş yapıyorsunuz.

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Etiketler:
BENZER OYUNLAR
   
shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked unblocked io games krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole unblocked shooterz unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder unblocked vex 5 unblocked killer unblocked party unblocked kiz oyunlari unblocked squid game unblocked akinator unblocked bloons tower defense 5 akinator bloons tower defense 5 hidden objects games