REKLAM

POLY BRİDGE


Poly Bridge oyunu hakkında

Poly bridge oyunu ile cebinizde bulunan parayı kullanarak arabaların uçurumun karşı tarafına geçebilecekleri bir yol inşa ediyorsunuz. Köprü kurarken ekran karelere ayırılmıştır. Bu kareleri kullanarak köprü çizgilerini birbirine bağlayın. Ekranın sağ tarafında 4 tane buton ve sol üst köşesinde de bir tane buton bulunuyor. 

Sağ taraftaki butonlardan en üstteki LINE ile köprü yapmak için bağlantı yolları bulunuyor. Önce bu butona tıklayıp sonrada uçurumun her iki ucu arasına çelik çubuklar bağlayarak poly bridge oynayın. Üzerinde makas resmi bulunan ikinci buton olan DELETE ile istediğiniz bağlantı yolunu silebiliyorsunuz. Üçüncü buton olan UNDO butonuyla bir önceki hamleye geri dönüyorsunuz. SOn buton ile de köprü kurmaya yeniden başlıyorsunuz.

Köprü kurma işlemini bitirdikten sonra sol üst köşede bulunan yeşil renkteki PLAY butonuna tıklayarak arabaların köprünün üzerinden geçmesini sağlayın. Tüm köprüleri bir köprü mühendisi gibi düşünerek en ince ayrıntısına kadar tasarlayın. Bu şekilde kurduğunuz köprünün bel veril yıkılmasını önleyin. 

Oyuna 10.000 para miktarıyla başlıyorsunuz. Her kullandığınız köprü malzemesi için para harcıyorsunuz. Köprüyü kurup arabaları sağ salim uçurumun karşı tarafına geçirdiğinizde hem bölüm geçiyorsunuz hem de para kazanıyorsunuz. 

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
BENZER OYUNLAR