PEMBE GİYSİLER


Pembe Giysiler oyunu hakkında

Pembe giysiler oyunu ile değişik bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp kıyafet seçiyorsunuz. Karşınıza çıkan oyun sayfasında prenses kızların resmi var. Resimlerin sağ tarafında  bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme seçenekleri sayesinde 8 basamaklı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Nasıl Oynanır

Makyaj yapma etaplarında ekranın en alt kısmında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondöten rengi gibi renkli menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ise ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın suratına uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Ekranın sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Kız giydirme bölümlerinde ekranın sağ kısmında giysi dolabı ve sol kısmında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt kısmındaki sağ ve sol ok seçeneklerine tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde uygulayarak pembe giysiler oyunu oynamayı tamamlayın. 

Oyunun Orjinal Adı:

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR
   

shell shockers krunker tank trouble earn to die 2 madalin stunt cars 2 slope game unblocked games google feud shell shockers krunker happy wheels kiz oyunlari giydirme oyunlari yemek oyunlari makyaj oyunlari kiz oyunlari kiz oyunlari 1001 oyun akinator bloons tower defense 5 kiz oyunlari