Macera Oyunları

POPÜLER OYUNLAR


TÜM OYUNLAR

Macera Oyunları oyna

Macera oyunları , Bilbo Baggins’in istediği her şeydir: evden ayrılmanın kötü rahatsızlıkları olmadan destansı bir yolculuğun tüm eğlencesi. Çevrimiçi macera oyunları oynarken , işten veya okuldan eve dönerken başka bir evrenden bir kahramanın hayatını yaşayabilirsiniz.

İnternet Çağı için bir online macera oyunu olan Troll Tale’de yeni dünyaları planlayın. Veya Level Editor: The Game’de kendinizinkini oluşturun. Platform koşucusu Dark Lands’deki karanlık tarafı (bir kılıçla) keşfedebilirsiniz. Alınan Dünya’daki yabancı işgalcileri çıkarın. Ya da belki maceranız bir iş yürütüyor? Burger Restaurant 4’te bir burger eklemi işletmeyi ya da Youda Sushi Chef’de bir suşi imparatorluğu inşa etmeyi deneyin.

Daha fazla görsel keşif mi? Arap masal Sinbad’s Journey veya ürkütücü Vortex Point serisi gibi tonlarca tıkla ve tıkla macera oyunumuz var. Kendinizi içine dalmak istediğiniz her ortamda güzel görüntülere dalın. Ya da kaşifin terk edilmiş bir kalenin bodrumundan çıkmasına yardımcı olmanız gereken Dakota Winchester’s Adventures Part 3 gibi Escape oyunlarında güvenli bir noktadan çıkış yolunu bulun.

Sonsuz görevler bekliyor (en azından yüzlerce). Eğer eğlenmekten kaçınmak istiyorsanız, geri dönüşü olmayan noktayı geçiyorsunuz. Gerçek dünyada yapmak istemeyeceğiniz ve asla yapmayacağınız her şeyden sadece bir tık uzaktasınız. Online Macera Oyunları burada başlıyor.