KURT KUZU OT


Kurt Kuzu Ot oyunu hakkında

Kurt kuzu ot oyunu ile derede teknesi olan adama yardım edin. Tekneye her defasında bir hayvan yada bir kasa ot alabiliyorsunuz. Ekranın üst tarafında GO, bir kasa ot, kuzu ve kurt butonları bulunuyor. Kurt, kuzu ve ot butonlarına tıklayarak derenin kenaraında bulunan hayvanları yada otu ya tekneye koyuyorsunuz ya da tekneden derenin kenarına koyuyorsunuz. GO butonuna tıklayınca da tekneyi derenin diğer tarafına götürüyorsunuz.

Oyun Nasıl Oynanır;

Oyunu şu adımları takip ederek oynarsanız sonuca ulaşabilirsiniz. Önce koyunu derenin karşı tarafına geçirin. eriye boş tekneyle dönün. Bu sefer otu derenin karşı tarafına geçirin. Dönerken koyunu alın.

İlk aldığınız yere koyunu geri koyun ve kurtu alıp derenin karşı tarafına geçirin. Son olarak boş tekneyle geri dönüp koyunu ikinci defa derenin karşı tarafına geçirerek kurt kuzu ot oyunu oynamayı bitirin.

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR
   
shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked unblocked io games krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole unblocked shooterz unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder unblocked vex 5 unblocked killer unblocked party unblocked kiz oyunlari unblocked squid game unblocked akinator unblocked bloons tower defense 5 akinator bloons tower defense 5 hidden objects games