KOVBOY DÜELLO


Kovboy Düello oyunu hakkında

Kovboy düello oyunu menü ekranından kendinize bir karekter seçip ve alt tarafta da bir isim yazarak düelloya başlayın.

Sol alt köşede tabancanızın şarjörü görünüyor. Şarjörde 6 tane merminiz bulunuyor. Bu mermileri kullanarak karşınızdaki düşman kovboyu öldürmeniz gerekiyor. Fareyi yada parmağınızı bu şarjörün üstüne getirdiğinizde 3 ten geriye doğru zaman sayıyor. Zaman 0 olunca silahınızı çekip karşınızdaki adama ateş etmeniz gerekiyor. Onun tüm gücünü bitirip öldürmelisiniz. Eğer yaralanıp yere düşşe bile size ateş edebilir ve sizi öldürebilir. Aynı durum sizin için de geçerlidir. Yaralanıp yere düştüğünüzde sizde karşınızda bulunan kovboya ateş edebiliyorsunuz.

Fareyi yada parmağınızı tuttuğunuz yer nişan aldığınız nokta oluyor. Ekranın sağ ve sol üst köşelerinde düello yapan kovboyların kalan güçleri görünüyor. Rakibin tüm gücünü tüketip onu öldürerek kovboy düello oyunu oynayın.

Bu uygulama ile 9 raundluk bir mücadeleye başlıyorsunuz. Her öldürdüğünüz rakip sonucunda karşınıza yeni birisi geliyor. Yine her öldürdüğünüz adam için puan kazanıyorsunuz. Bu puanları nişan alma, ızlı silah kullanma ve yaralanmama kriterlerine göre kazanıyorsunuz. Her kriter 10 puan üzerinden değerlendiriliyor.

Karşıdaki adamın kafasına nişan alarak onu daha çabuk yok edebilirsiniz. Rekoroyun olarak bu mücadelede size bol şanslar diliyoruz.   

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR