KOŞUCU MAYMUN


Koşucu Maymun oyunu hakkında

Koşucu maymun oyunu ekrana tıklanarak oynanıyor. Ekrana tıkladığınız sürece maymun havalanıyor ve havada kalıyor. Tıklamayı bıraktığınızda ise maymun yere doğru iniyor.

Havada asılı olan altınları topladıkça puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlar ekranın sol üst köşesinde görünüyor. Havadaki muzları altığınızda ekstra özellikler kazanıyorsunuz. Bu özellikler ile daha hızlı hareket ediyorsunuz. Sizi öldürmek için kurulan tuzaklar ve size doğru gelen kurşunlara yakalanmadan koşucu maymun oyunu oynayın. Ekranın sağ tarafında tuzaklara yaklaştıkça uyarı işareti görünüyor. Bu işaret kırmızı Ünlem şeklindedir. Üç defa öldüğünüzde yanıyorsunuz ve oyun bitiyor.

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR
   
shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked unblocked io games krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole unblocked shooterz unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder unblocked vex 5 unblocked killer unblocked party unblocked kiz oyunlari unblocked squid game unblocked akinator unblocked bloons tower defense 5 akinator bloons tower defense 5 hidden objects games