KIZMA BİRADER


Kızma Birader oyunu hakkında

Kızma birader oyunu online ve bilgisayar botlarına karşı oynanabiliyor. Istediğiniz ayarları menü sayfasından yapabilirsiniz. Arkadaşlarla kızma birader oyunu hakkındaki sohbetler çok oyunculu modda online oynanabilen kızma birader oyunu gerçekten çok keyifli geçecek.

Kızma Birader Nasıl Oynanır ?

1 2 3 ve 4 kişilik kızma birader oyunumuzda öncelikle kaç kişi oynayacağınızı seçmeniz gerekiyor. Ludo legend oyunu türkçe olarak kızma birader ismi ile bilinmektedir.

Kızma birader oyunu yeşil mavi kırmızı ve sarı renkleri seçen 4 oyuncu arasında oynanan harika bir oyun her oyuncu kendi rengini tıkladıktan sonra takma adını yazabilir oyuncuların hepsini 4 taşı bulunmaktadır zarlara tıklayarak gelen sayı kadar taşınızı hareket ettirmelisiniz amacınız taşınızı diğer oyunculardan önce kendi renkli bölgenize götürebilmek.

Vs bot butonuna tıklayarak bilgisayara karşı 2 yada 4 kişilik kızma birader oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunda yeşil kale ve taşları yönetiyorsunuz. Masa oyununun elektronik ortama taşınması ile oluşturulan oyunda tamamen gerçek oyuncular ile kızma birader oynama fırsatımız da bulunuyor. Android için kızma birader türkçe 2 3 4 kişilik oyunlar indir arkadaşların ailen ve çocuklarınla kızma birader efsanesi oyna.

Oyunun Orjinal Adı:

LUDO LEGEND

OYUNA BAŞLA
ADVERTİSEMENT
BENZER OYUNLAR