KIZGIN KÖPEKBALIĞI


Kızgın Köpekbalığı oyunu hakkında

Kızgın Köpekbalığı Nasıl Oynanır

Miami kıyılarına çok aç bir Kızgın köpek balığı geldi ve bu eğlenceli aksiyon oyunu ile eğlenmek için yolda olan her şeyi yemeyi düşünüyor. Tuhaf köpek balığını kontrol edin, bu sefer Miami’de sularda yüzmesine yardım edin.

 Köpekbalıkları, yolunuzdaki her şeyi yok etmek için geri döndüler. Bu canavarları suları terörize ederken, gemilere saldırırken, insanları yerken, bazı uçakları avlarken ve dünyayı kasıp kavururken kontrol ediyorsunuz.

 Yapabildiğiniz kadar hayatta kalın, kanınızı geri almak için insanları yiyin ve tüm görevleri tamamlamak ve en yüksek puanları geçmek için en iyi su altı canavarlarının kilidini açmak için puanı artırın.

Oyun Kontrolleri;

Masaüstü ve laptop bilgisayarlarda  yemek yemek için boşluk ve hareket etmek için yön tuşlarını kullanın / Mobil cihazlarda oyun kontrollerini kullanın.

Oyunun Orijinal Adı;

Angry Shark Miami

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR
   

shell shockers krunker tank trouble earn to die 2 madalin stunt cars 2 slope game unblocked games google feud shell shockers krunker happy wheels kiz oyunlari giydirme oyunlari yemek oyunlari makyaj oyunlari kiz oyunlari kiz oyunlari 1001 oyun akinator bloons tower defense 5 kiz oyunlari