KIZGIN KÖPEKBALIĞI


Kızgın Köpekbalığı oyunu hakkında

Kızgın Köpekbalığı Nasıl Oynanır

Miami kıyılarına çok aç bir Kızgın köpek balığı geldi ve bu eğlenceli aksiyon oyunu ile eğlenmek için yolda olan her şeyi yemeyi düşünüyor. Tuhaf köpek balığını kontrol edin, bu sefer Miami’de sularda yüzmesine yardım edin.

 Köpekbalıkları, yolunuzdaki her şeyi yok etmek için geri döndüler. Bu canavarları suları terörize ederken, gemilere saldırırken, insanları yerken, bazı uçakları avlarken ve dünyayı kasıp kavururken kontrol ediyorsunuz.

 Yapabildiğiniz kadar hayatta kalın, kanınızı geri almak için insanları yiyin ve tüm görevleri tamamlamak ve en yüksek puanları geçmek için en iyi su altı canavarlarının kilidini açmak için puanı artırın.

Oyun Kontrolleri;

Masaüstü ve laptop bilgisayarlarda  yemek yemek için boşluk ve hareket etmek için yön tuşlarını kullanın / Mobil cihazlarda oyun kontrollerini kullanın.

Oyunun Orijinal Adı;

Angry Shark Miami

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR
   
shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked unblocked io games krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole unblocked shooterz unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder unblocked vex 5 unblocked killer unblocked party unblocked kiz oyunlari unblocked squid game unblocked akinator unblocked bloons tower defense 5 akinator bloons tower defense 5 hidden objects games