KİM MİLYONER OLMAK İSTER


Kim Milyoner Olmak İster oyunu hakkında

Kim Milyoner Olmak İster bilgi ve birikime dayalı olan bilgi yarışması oyunumuzda sizlerde artık en azına oyunda da olsa milyoner olabilirsiniz. Atv ekranlarından her cumartesi günü akşamında yayın alan ve sunuculuğunu son zamanlarda Kenan İmirzalıoğlu nun yaptığı bu programın esinlenerek hazırlamış olduğumuz yarışma da oyunu le birlikte sizlerde hem kendisi geliştirmiş hemde bilgi ölçmüş olabilirsiniz. Bakalım bilgi ve yetenek konusunda ne kadar iyi olduğunu gösterme vakti. Renkleri ve soru tarz ile sizleri resmen yarışmacı koltuğunda hissedeceksiniz ve size sorulan soruların hepsi aynı zamanda yarışmadan esinlenilmiş muhteşem bilgi sorularıdır.

Nasıl Oynanır

Kim Milyoner Olmak İster oyununa hemen başlayarak sizler ilk sorudan size verilen sürede bunların hepsini tek tek cevaplayarak sizlerde önce barajları geçen ve takıldığınız noktalarda ise de joker haklarınız mevcut olup bunları kullanarak doğru yanıtlara ulaşmayı sağlayın. jokerlerin genel doğru yanıt vermeye çalışıyor ama lakin belli başlı sorularda takılabilir ama sizlere verilmiş bun hakkı kullanarak kendiniz de değerlendirip cevaplamaya çalışın. Bu cevaplama işlemlerini tamamen sizlerde Fare ile sağlayarak sizlerde doğru cevapları bulmak için gerekli çabayı sarf edin.

Oyunun Orjinal Adı

Kim 500 Milyar İster

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR
   
shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole.io unblocked shooterz.io unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder.io unblocked vex 5 unblocked killer.io unblocked party.io unblocked friv friv oyun friv oyunlari kiz oyunlari kiz oyunlari kiz oyunlari 1001 oyun kiz oyunu oyna among us oyna unblocked squid game akinator unblocked bloons tower defense 5 papçi oyna dama oyna cs go oyna zeka oyunları bütün oyunlar papçi oyna