REKLAM

HİLL CLİMB RACİNG


Hill Climb Racing oyunu hakkında

Hill climb racing oyunu sağ ve sol ok tuşlarına tıklanarak ve ekrandaki gaz ve fren pedallarına basarak oynanıyor. Kullandığınız taksi çalıştığı sürece deponuzda bulunan benzininiz azalıyor. Kalan yakıt miktarını ekranın sol üst köşesindeki kırmızı benzin bidonunun yanında görebiliyorsunuz.

Yolda giderken sarı renkteki paraları toplayarak kasanızı dolduruyorsunuz. Paraların üzerinde değerleri yazıyor. Yanmadan ilerledikçe paraların miktarıda artıyor ve bu şekilde daha fazla para kazanıyorsunuz. Aracınız takla attığında çok fazla hasar gördüğünde yanıyorsunuz. Ayrıca yakıtınız bittiğinde de bölüm bitiyor. Yolda bulunan benzin bidonlarını alarak deponuzu fullüyorsunuz.

Yol üzerinde bulunan kırmızı bayrak olan noktalara ulaştığınızda fazladan 50 para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralar ile markete giderek taksinize motor, şase, tekerlek, benzin deposunu büyütme ve darbelere karşı koruyucu zırh alabiliyorsunuz. Ayrıca çok fazla para kazandığınızda yeni arabalar ve yeni parkurlar da satın alabiliyoruz.

Oyun ekranının alt tarafında parkurun uzunluğu görünüyor. Örneğin ilk parkurun uzunluğu 3000 metre yani 3 km dir. Arabayı sürerken parkurun kaç metresini gittiğiniz de görebiliyorsunuz. Arabanıza hiç zarar vermeden deponuzu sürekli benzin ile doldurarak hill climb racing oynayın.

OYUNA BAŞLA
BENZER OYUNLAR