HANGER


Hanger oyunu hakkında


Warning: A non-numeric value encountered in /home/bilisi26/meboyunlarioyna.com/wp-content/themes/gamestar/functions.php on line 298

Hanger oyunu ekrana tıklanarak oynanıyor. Ekrana her tıkladığınızda yukarıdaki beton parçalara halatla tutunuyorsunuz. Tıklama işlemini bitirdiğinizde elinizdeki halat kopuyor ve boşluktan aşağıya düşüyorsunuz. Boşluktan aşağıya düşerken yeniden ekrana tıklayarak bir sonraki parçaya halat fırlatıyorsunuz ve bu şekilde ilerliyorsunuz.

Havada sarı altınlar bulunuyor. Bu altınları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Puanlarla da yeni özellikler satın alarak kendinizi geliştiriyorsunuz. 10 altın topladığınızda zıplayan adam özelliğini satın alıyorsunuz. 50, 70 ve 200 puanlara ulaştığınızda ise daha gelişmiş özellikler alarak hunger oynayın. Havada sallanırken karşınıza tuzak olarak kırmızı renkte dönen testereler çıkıyor. Bu testerelere çarptığınızda yaralanıyorsunuz ve vücudunuzun belli bir bölümünü kaybediyorsunuz. Aynı şekilde duvarlara çarptığınızda da vücudunuz parçalanıyor. İlerlerken beyaz çizgiler bulunuyor. Bu beyaz çizgiler bölümleri oluşturuyor. Kaçıncı bölümde oynadığınız ekranda görünüyor.

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR