HALAT ÇEKME


Halat Çekme oyunu hakkında


Warning: A non-numeric value encountered in /home/bilisi26/meboyunlarioyna.com/wp-content/themes/gamestar/functions.php on line 298

Halat çekme oyunu tek ve iki kişilik versiyonu ile sizin gücünüzü test ediyor. Menü sayfasında bulunan 1P ve 2P butonlarına tıklayarak oyunu tek kişi yada iki kişi oynayacağınıza karar veriyorsunuz. 1P butonuna tıkladığınızda bilgisayara karşı, 2P butonuna tıkladığınızda ise yanınızda bulunan bir arkadaşınızla kendi aranızda halat çekme oyunu oynuyorsunuz.

Halat çekme oyunu tek kişilikte yukarı yön tuşuna tıklanarak, iki kişilikte diğer rakip “W” tuşuna tıklayarak ip çekiyor. Bu tuşlara ne kadar hızlı yani seri olarak tıklarsanız ipi o kadar kendi tarafınıza çekiyorsunuz. Mobil cep telefonlarında ise ekrana tıklamanız yeterli. İki kişilikte ise her takım kendi zombilerinin olduğu bölgeye tıkladığında ipi kendi tarafına doğru çekiyor.

Her takım 4’er zombiden oluşuyor. Takımlar arasındaki sınır çizgisinde bir testere bulunuyor. Rakibi bu testereye yaklaştırıp onları parçalara ayırarak maçı kazanın. Ekranın üst tarafında sizin ve rakibinizin sporcuları görünüyor. Ölen ve hayatta kalan sporcuları buradan takip edebilirsiniz.

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR