Gladyatör 2 Oyunu Oyna- Meb Oyunları Oyna

GLADYATÖR 2


Gladyatör 2 oyunu hakkında

Gladyatör 2 oyunu 3 farklı aşamada tamamlanıyor. Oyun başlarken size 9 SKILL POINTS yani şekil oluşturma puanı veriyor. Bu puanları kullanarak kendinize bir savaşçı oluşturuyorsunuz. Burada kafa şekli, saçı, kolları, vücudu gibi bir savaşçı yaratın. Sonradan dövüş yaptıkça bu şekil oluşturma puanınız artıyor ve bu puanla da savaşçınızı daha da şekil olarak geliştirebiliyorsunuz.

İkinci bölümde arenada dövüş yapmaya başlıyorsunuz. Oluşturduğunuz karekterin etrafında 6 tane hamle resmi görüyorsunuz. Bu hamleleri stratejik olarak kullanarak rakibinizi öldürüp maçı kazanmanız gerekiyor. Hamleler sırayla yapılıyor. Bir siz hamle yapıyorsunuz bir de rakibiniz hamle yapıyorsunuz. Sizin ve rakibinizin güçleri ekranın sağ ve sol alt tarafında görünüyor. Rakiplerinizi öldürdükçe puan ve altın kazanıyorsunuz. Kazandığınız altınları 3. bölümde kullanıyorsunuz.

Üçüncü bölümde bir şehir görüyorsunuz. Burada “ENTER TE ARENA” dövüş alanı, “WEAPONSMIT” silah dükkanı, “MAGIC SHOP” sihir dükkanı, “CHURCH” kilise, “ARMOURY” vücut geliştirme dükkanları bulunuyor. Kazandığınız altınlarla bu dükkanlardan alışveriş yapıp kendinizi hem fiziki hem de silahlanma anlamında geliştirerek gladyatör 2 oyunu oynayın. 

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR