Formula 1 Oyunu Oyna- Meb Oyunları Oyna

FORMULA 1


Formula 1 oyunu hakkında

Formula 1 oyunu bilgisayarda sağ ve sol oklara tıklanarak ve mobil cep telefonlarında ise ekranın sağ ve sol taraflarına tıklanarak oynanıyor. Cep telefonlarında ekranın herhangi bir yerine tıklamanız arabayı yönlendirmek için yeterlidir.

Dünyanın 9 farklı pistinde araba yarışı yaparak formula 1 oynayabilirsiniz. Her bölümde 20 yarışçı bulunuyor. Siz her yarışa 20. sıradan başlıyorsunuz ve tek tek tüm rakiplerinizi geçerek yarış sonunda birinci olmaya çalışıyorsunuz. Yolda ilerlerken karşınıza çıkan kırmızı renkteki N harflerini alarak hızınızı arttırın. Bu şekilde önünüzdeki arabaları hada kolay geçebilirsiniz. Yoldan çıkarsanız yada kaza yaparsanız hızınız azalıyor. Ekranın sol üst köşesinde hızınız ve yarışta kaçıncı olduğunuz görünüyor. Ekranın sağ üst köşesinde bulunan TAM EKRAN yazısına tıklayarak bilgisayar ekranınızın hepsini pist alanına dönüştürün. 

Bitiş noktasına geldiğinizde ekranda toplam puanınız ve kazandığınız para görünüyor. Bu parayla UPGRADE sayfasından arabanıza yeni motor, teker, dingil ve nitro hızlar satın alarak aracınızı geliştirebilirsiniz. Bu şekilde her yeni yarışa daha iyi zelliklere sahip bir yarış arabasıyla başlamış olursunuz.

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR