EV YAPMA


Ev Yapma oyunu hakkında


Warning: A non-numeric value encountered in /home/bilisi26/meboyunlarioyna.com/wp-content/themes/gamestar/functions.php on line 298

Ev yapma oyunu eski binayı yıkma, hafriyat alma ve yeni binayı yeniden yapma olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. İlk bölümde balyoz ve hilti ile eski ve dökük binayı yıkıyoruz. Ekranın sağ tarafında bulunan balyozla binanın katlarını tek tek parçalayın. Kompresör ilede eski binanın temelini parçalayarak binayı paramparça edin. 

İkinci bölümde dozer, kamyon ve silindir dozer kullanarak hafriyat simülatörü işlemi yapın. Son bölümde ise ekrana vinç ve vincin kontrol paneli geliyor. Ekranın sol ve sağ tarafında binanın katlarını taşıyan raplı bir sistem bulunuyor. Sol taraftan gelen binanın katlarını vinç operatörü yardımıyla taşıyarak binanın katlarını oluşturmaya başlayın. İşinize yaramayan yada sol taraftan yanlış gelen katları sağ taraftaki raylı sisteme taşıyarak moloz yığınına dönüştürün. Ekranın orta tarafında bulunan binayı tam olarak gerçekleştirerek ev yapma oyunu oynamayı tamamlayın.

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR