DÖVÜŞ


Dövüş oyunu hakkında


Warning: A non-numeric value encountered in /home/bilisi26/meboyunlarioyna.com/wp-content/themes/gamestar/functions.php on line 298

Dövüş oyunu bilgisayarda sağ ve sol yön tuşlarına tıklanarak ve cep telefonları ile mobil tabletlerde ise ekranın sağ ve sol tarafına tıklanarak oynanıyor. Kız arkadaşı kötü ninjalar tarafından kaçırılan kunfu ustamız sevgilisini kurtarmak için ninjaların mekanını basıyor. Karşıosına çıkan kötü niyetli ninjaları tekme ve yumruk atarak öldürüyor.

Karateci kahramanımızın her iki tarafında bulunan turuncu ve mavi alana düşman ninjalar yaklaştığında sağ ve sol ekrana tıklayarak kendinizi savunun. Kendinizi savunma işlemini tekme ve yumruk atarak gerçekleştiriyorsunuz. Her bölümde belli sayıda düşmanı öldürdüğünüzde bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçme hakkı kazanıyorsunuz. Ninjaları öldürdükçe para kazanıyorsunuz. Bu paralarla kendinize özel karate hareketleri, bıçak ve kılıç gibi silahlar ile gücünüzü arttıracak özel yetenekler satın alabilirsiniz.

Ekranın alt tarafında kalan gücünüz görünüyor. Düşmanlar mavi ve tutuncu alana gelip size saldırdığında gücünüz azalıyor ve gücünüz sıfırlandığında ölüyorsunuz. Bu şekilde bölümü geçemiyorsunuz ve aynı bölüme tekrar başlamanız gerekiyor. Karatecinin üst tarafında o an için yapacağı savunma ve saldırı hareketi görünüyor. Bu hareketleri takip edip ona göre hamle yaparak dövüş oyunu oynayın ve her bölümü kolaylıkla bitirin.

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR