DENGEYİ KORU


Dengeyi Koru oyunu hakkında

Oyunun orjinal adı Hold the Balance, diğer adı ile Dengeyi Koru oyununda kutuları toplarken ve onlardan uzun bir kule inşa ederken bir engel parkurunun üstesinden gelmeniz gereken harika bir arcade oyunudur! Bitiş çizgisine başarıyla taşıyıp bir kamyonetin arkasına ne kadar çok kutu yüklerseniz, ödül olarak o kadar çok altın para alacaksınız!

Nasıl oynanır:

Karakterinizi fare ile kontrol edin ve onu güvenli bir rotaya götürün. Yolda çeşitli tehlikeli engellerle çarpışmalardan kaçının çünkü bu, karakterinizin dengesini bozabilir ve toplanan tüm kutuları kaybetmenize neden olabilir. 

Kulenizin çökmemesi için ani hareketler yapmamaya çalışın. Oyunun birçok seviyesi var ve zorluk derecesi giderek artacak. 20 kutudan oluşan bir kule inşa etmeyi başarırsanız, tüm kutuları bir süre sabit durumda sabitleyebilirsiniz. 

Her bir kutu farklı bir boyutta olacaktır, bu nedenle dengenizi akıllıca tutmak ve tüm bagajınızı varış noktanıza başarılı bir şekilde teslim etmek için olabildiğince dikkatli olmanız gerekir. Hanginizin en çok puanı toplayacağını görmek için arkadaşlarınızla yarışın. En yüksek kasa kulesini inşa edin.

Oyunun Orjinal Adı

Hold the Balance

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR
   

shell shockers krunker tank trouble earn to die 2 madalin stunt cars 2 slope game unblocked games google feud shell shockers krunker happy wheels kiz oyunlari giydirme oyunlari yemek oyunlari makyaj oyunlari kiz oyunlari kiz oyunlari 1001 oyun akinator bloons tower defense 5 kiz oyunlari