ÇÖP ADAM DÖVÜŞ


Çöp Adam Dövüş oyunu hakkında


Warning: A non-numeric value encountered in /home/bilisi26/meboyunlarioyna.com/wp-content/themes/gamestar/functions.php on line 298

Çöp adam dövüş oyunu bilgisayarda sağ ve sol yön tuşlarıyla ve cep telefonları ile mobil tabletlerde ekranın alt tarafında bulunan yumruk resmi şeklindeki butonlara tıklanarak oynanıyor. Sağ ve sol taraftan üzerine doğru gelip seni öldürmeye çalışan düşmanlarına tekme ve yumruk atarak etkisiz hale getir.

Düşmanlar gri alana yaklaştığında tuşlara ve butonlara basarak çöp adam dövüş oyunu oynayın. Eğer geç kalırsanız düşman çubuk adamlar size saldırıyor ve gücünüzü azaltıyor. Kalan gücünüz hemen üst taraftaki baremde görünüyor. Gücünüz sıfırlanınca ölüyorsunuz ve oyuna tekrar başlamanız gerekiyor. Düşmanları öldürdükçe para kazanıyorsunuz. Her bölümde belli sayıda çubuk adam size saldırıyor ve bunların hepsini yok ettiğiniz zaman bölümü tamamlıyorsunuz. Bölüm geçişlerinde kazandığınız paralarla yeni silahlar satın alabilirsiniz yada elinizde var olan silahlara ek özellikler satın alarak geliştirebilirsiniz.

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR