Candy Crush Oyunları - En Güzel ve Yeni Ücretsiz Candy Crush Oyunları -

Candy Crush Oyunları


POPÜLER OYUNLAR

REKLAM
TÜM OYUNLAR

Candy Crush Renkli Şekerler

Candy Crush dijital platformlarda dünya üzerindeki en popüler oyunlar arasında yer alıyor. Candy Crush oyanayabilmeniz için farklı şekillerde ve boyutlarda olan şekerlemeleri birden fazla olacak biçimde yan yana yada üst üste gelecek biçimde getirmeniz gerekiyor. Bu şekilde o renli şekerler patlıyor ve yerlerini dolduracak diğer şekerlemeler geliyor.

Eğerki; yan yana veya üst üste gelmiş olan şekerleri patlatırsanız, size yardımcı olabilecek olan bonus şekerler oyuna dahil oluyor ve onların da patlaması sonucunda bir çok şeker puanıyla beraber yok oluyor. Lezzet çubuğuda, oldukça hızlı şekilde doluyor. Candy Crush oyunumuzun akıllı uygulaması telefonunuza veya tabletinizde oyunu oynamak istiyorsanız sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked unblocked io games krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole unblocked shooterz unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder unblocked vex 5 unblocked killer unblocked party unblocked kiz oyunlari unblocked squid game unblocked akinator unblocked bloons tower defense 5 akinator bloons tower defense 5 hidden objects games