BUTİK İŞLETME


Butik İşletme oyunu hakkında


Warning: A non-numeric value encountered in /home/bilisi26/meboyunlarioyna.com/wp-content/themes/gamestar/functions.php on line 298

Butik işletme oyunu farklı bölümlerden oluşuyor. Her bölüm ayrı bir gün olarak ayarlanmıştır. Her günü kar ederek bitirmek için kazanmanız gerekiyor. Bunun için müşterilerinizin her biyle ayrı ayrı ilgilenmeniz gerekiyor.

Dükkanınıza gelen müşteriyi karşılayarak koltuklara oturtunuz. Sonra masanın üzerinde bulunan katoloğu fareyle tıklayıp sonra da müşterinizin üstüne fareyle tıklayarak katoloğu müşterinize veriniz. Müşteriniz katologdan ürünü seçtiğinde hemen üst tarafında ürünün resmi görünüyor. Bu sefer siz ürünü reyondan fareyle alıp müşterinize teslim ediyorsunuz. Müşteriniz kasaya gelip ödemesini yapıyor ve alış verişini tamamlıyor.

Müşteri dükkandan ayrıldıktan sonra onun oturduğu yeri temizleyin ve bıraktığı çöpleri alın. Bir sonraki müşterinizi de boş olan koltuğa oturtun. Yine aynı şekilde yeni gelen müşterinizle de ilgilenerek butik işletme oyunu oynayın.

Gün bitiminde paranızı kasadan alın ve dükkanınız için toptancuıdan yeni ürünler satın alın. Hatta dükkanınıza kahve makinesi gibi müşterilerinizi memnun edecek yeni ürünler de satın alabilirsiniz. 

 

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR