BUBBLE SHOOTER BALLOONS


Bubble Shooter Balloons oyunu hakkında

Bubble Shooter Balloons oyunumuz Balon Patlatma Oyunları kategorisinde yer almaktadır. Bubble Shooter Balloons oyunumuzun Türkçe karşılığı: Balon Patlat oyunu olarak geçmektedir. En son çıkan Balon oyunu olduğu için hem görseli hemde oynanabilirlik çok değişik geleceğine eminim sizlere. Alışılmış balon patlatma oyunlarını bir kenara bırakın ve sizler için eklediğimiz bu harika oyunu oynayın.

MEB bildiğiniz üzere ebeveynleri düşünerek harika oyunlar önermektedir. Bu oynadığınız oyunda MEB oyunlarına uygun olduğu için çifte kategoride yer almaktadır. Oyun mouse ile oynanır.

Nasıl oynandığını biraz sizlere açıklayacağım. (bilmeyenler için) Oyuna giriş yaptıktan sonra bölüm seçin ve giriş yapın. Ardından size bir top ve renkli toplar verilecektir. Yukarıda bulunan toplar ile aynı rengi denk getirerek patlatmanız isteniyor. Patlattıkça puan alacaksınız ve bölümleri ilerleyeceksiniz. Aynı renkler bir araya gelmezse sorun orada başlıyor arkadaşlar! Toplar birikiyor birikiyor ve size kadar ulaştığında kafanızda patlıyor. Bu yüzden kaybetmeniz içten bile değildir.

Herkese iyi oyunlar ve eğlenceler dileriz. MebOyunlariOyna.Com sizler için her gün yeni oyunlar ekleyecektir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR