BORU BİRLEŞTİRME


Boru Birleştirme oyunu hakkında

Boru birleştirme oyunu EASY kolay, MEDIUM normal, ADVANCE kalfalık dönemi, HARD zor ve EXPERT uzman olmak üzere 5 ana kategoriden oluşuyor. Her ana kategori de kendi içerisinde 50 bölümden oluşuyor. Yani boru birleştirme oyunu toplam 250 farklı ve eğlenceli bölümden oluşarak size mükemmel anlar yaşatıyor.

Her bölümde su hattının başlangıç ve bitiş noktaları bulunuyor. Bu başlangıç ve bitiş noktaları arasındaki hattı onararak su akışının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek boru birleştirme oyunu oynayın. Bölümleri başarılı bir şekilde tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlar ekranın sağ üst köşesinde görünüyor. Bu puanları ekranın alt tarafında bulunan ampül simgesine tıklayarak harcayabilirsiniz. Ampül işareti size takıldığınız yerde ip ucu veriyor. Ampül simgesine her tıkladığınızda 15 puanınız eksiliyor.

Giriş ve çıkış noktaları arasında bağlantı hattı sorunsuz bir şekilde tamamlandığında, oyun alanında kullanmadığınız borular kalabilir. Bu kullanmadığınız borular oyunun kendisi tarafından oyun alanının dışına atılarak bölümü bitirir. 

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR