BARBİE VE ARKADAŞLARI


Barbie ve Arkadaşları oyunu hakkında


Warning: A non-numeric value encountered in /home/bilisi26/meboyunlarioyna.com/wp-content/themes/gamestar/functions.php on line 298

Barbie ve arkadaşları oyunu ile bu sefer hindistan seyahatine çıkın. Hindistan’ın sinema şehri olan Boolywood’a kızlara hint makyajı yapıp hint elbiseleri giydirerek onları ülkeye adapte edin. Barbie ve arkadaşları oyunu 6 bölümden oluşuyor. Bu bölümlerden 3 tanesinde barbie ve arkadaşlarına makyaj yapıyoruz diğer 3 tanesinde de kıyafet giydiriyoruz.

Makyaj yapma bölümlerinde makyaj malzemeleri ekranın alt tarafında görünüyor. Buradaki malzemelei kullanarak kızların göz çevrelerini boyuyoruz, dudaklarına ruj sürüyoruz, yapay kirpikler takıyoruz, yanaklara fondoten sürüyoruz ve özel hazırlanmış saç medellerinden birini seçiyoruz. Her menünün içinde bulunan ürünler kızların sağ ve sol tarafına sıralanmıştır. Beğendiğiniz ürünün üzerine tıklayarak o ürünü kızların üzerine hemen uygulayın.

Giydirme bölümünde ise kızların her birine gösterişli hint kıyafetleri giydirip, takılar takıp ve çantalar seçerek barbie ve arkadaşları oyunu oynamayı tamamlayın.

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR