Ay Savaşçısı Oyunu Oyna - Moon Clash Heroes - Meb Oyunları Oyna

AY SAVAŞÇISI


Ay Savaşçısı oyunu hakkında

Ay Savaşçısı oyununda her çatışma 170 saniye sürüyor. Takım olarak oynanan oyunda karşı takımdan daha fazla asker öldürerek savaşı kazanıyorsunuz. İlk başta elektrikli tüfek, pompalı tüfek, taramalı tüfek ve bomba atan tüfek olmak üzere 4 farklı savaşçı karakteri bulunuyor.

Bu savaşçılardan birini seçerek ay savaşçısı oyunu oynamaya başlayın. Oyunda öldüğünüz zaman ekrana tıklayarak tekrardan savaşmaya kaldığınız yerden devam edebilirsin. Savaş alanında bulunan farklı noktalarında bulunan acil sağlık çantalarını alarak gücünüzü arttırın. Yine bazı noktalarda bulunan güçlü silahları alarak da düşman askerlerini daha kolay şekilde etkisiz hale getirin. Ekranın üst tarafında oyunda kalan süre ve puan tablosu görünüyor.

Ay Savaşçısı Oyunu Nasıl Oynanır

Ay savaşçısı oyunu bilgisayarda yön tuşları, farenin sol tuşu, C ve G tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla sağa sola koşarak hareket edin. Farenin sol tuşuyla ateş edin. C ile eğilin. G ile de el bombası atın. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ekranın alt tarafında bulunan butonları kullanarak gerçekleştirin.

Oyunun Orjinal Adı

Moon Clash Heroes

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR