ATEŞ VE SU BUZ DEVRİ


Ateş ve Su Buz Devri oyunu hakkında

Ateş ve su buz devri oyununda , kız ve erkek çocuk olmak üzere 2 karakter bulunuyor. Erkek olan karakterimiz ateş ve yön tuşlarıyla kontrol ediliyor. Kız olan karakterimiz ise kızdır ve A, S, D, W tuşlarıyla kontrol ediliyor. Ateş ve Su 2 kişilik oyun serilerinden bir güzel oyun daha sizlerle.

Bu iki karakter her bölümün başında ekranın en alt kısmında bulunuyor. Amacımız platformun en üst noktasında bulunan kapılara bu iki ateş ve su kahramanlarımızı kazasız bir şekilde çıkartıp bölümü tamamlamak.

Ateş ve Su Buz Devri Nasıl Oynanır ?

Oyun içerisinde ekranın üst bölümünde 2 adet kapı bulunuyor. Bu kapılar üzerinde kırmızı ve mavi renkte semboller bulunuyor. Oğlanı kırmızı kapıdan ve kızı ise mavi kapıdan giriş yaptırarak ateş ve su buz devri oyunu oynayın.

Platform üzerinde kapılara doğru ilerlerken içi sıvı dolu olan kuyularla karışılacaksın. Ateş olan oğlan karakterimiz içi lav dolu olan kuyulardan rahatlıkla geçebiliyor ve kız olan karakterimiz ise içi su dolu olan kuyulardan rahatlıkla geçebiliyor.

Her iki kahramanda içi asit dolu olan yeşil renkteki kuyulara düştüğünde ölüyor. Kahramanlarımızdan herhangi biri ölürse yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrar baştan başlamak zorundasınız. Havada asılı olarak bulunan kırmızı ve mavi renkteki elmasları toplamanız gerekiyor.

Oyunun Orijinal Adı;

Fireboy And Watergirl In The Ice Temple

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR
   
shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked unblocked io games krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole unblocked shooterz unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder unblocked vex 5 unblocked killer unblocked party unblocked kiz oyunlari unblocked squid game unblocked akinator unblocked bloons tower defense 5 akinator bloons tower defense 5 hidden objects games