ATEŞ VE SU 5


Ateş ve Su 5 oyunu hakkında

Ateş ve Su 5 bedava oyna. Küçük ruhların maceraları devam ediyor! Şimdi Ateş ve Su serisinden ünlü platform oyununun yeni bir beşinci taksitini bekliyorsunuz. Bulmaca unsurlarına sahip bu alışılmadık macera oyunları dünya çapında birçok hayran kazandı. “Ateş ve  Su 5: The Elements” oyununda, elementlerin birini değil birkaç tapınağını ziyaret edebilirsiniz. Bunlar, Su ve Ateş’in küçük ruhları için en inanılmaz maceralar olacak. Oynamak için daha eğlenceli ve ilginçti, bir arkadaşınızı arayıp iki kişilik oynamalısınız. Böylece her oyuncu karakterine konsantre olacak ve zorluklarla daha hızlı başa çıkabilecek. İlk önce ilk tapınağı seçmelisiniz.

Nasıl oynanır?

Oyunun özü, belirli bir sürede bölümü tamamlamanız, tüm kristalleri toplamanız ve çıkışa gitmeniz gerektiğidir. Zamanı karşılayamayabilir veya tüm taşları toplamayabilirsiniz, ancak yine de labirentten çıkabileceksiniz. Ateş çocuğunun sadece kırmızı kristaller toplayıp ateş sularından geçebileceğini ve Su kızının mavi taşları toplayıp mavi suları geçeceğini unutmayın. Her iki karakter için de ölümcül oldukları için yeşil su birikintilerine dikkat edin. Heyecan verici maceralar ve zorlu bulmaca görevleri sizi bekliyor. Oyunun tadını çıkar ve iyi şanslar!

Oyunun Orjinal Adı :

Fireboy and Watergirl 5 Elements
OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR
   
shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked unblocked io games krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole unblocked shooterz unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder unblocked vex 5 unblocked killer unblocked party unblocked kiz oyunlari unblocked squid game unblocked akinator unblocked bloons tower defense 5 akinator bloons tower defense 5 hidden objects games