ATEŞ VE SU 25


Ateş ve Su 25 oyunu hakkında

Ateş ve Su Serisi oyunlarından bir oyun daha sizlerle. Ateş ve Su 25 oyunu ile her zaman olduğu gibi eğlencenin tadına varın. Oyunda her seviyedeki tehlikeli labirentlerden kaçmak için ateş ve su karakterlerine her görevi tamamlamalarına yardımcı olun ! Ateş ve Su oyunlarını seviyorsanız, bu bağımlılık yapan oyunu oynayın ve eğlencenin tadını çıkarın.

Bu yeni oyun tam size göre, meboyunlarioyna.com’da oynanan 2 kişilik oyunlar oynayabileceğinizi unutmayın. 

Oyun Nasıl Oynanır

Bu oyunun amacı, biri ateş diğeri su olan iki karakteri kontrol etmektir, her birinin aynı yere gitmesi gerekir, ancak her seviyenin yolunda birçok engel, bulmaca var.

Oyunda bulunan ateş ve su karakterlerini siz yöneteceksiniz. Space tuşu ile ateş ve su karakterleri arasında geçiş yapabilirisiniz. Oyunu ateş ve su karakteri ile koordineli oynamanız ve karakterlerin birbirine yardım ederek oynanması gereken bir oyun.

En yüksek seviyelere ulaşmak için çözmeniz ve üstesinden gelmeniz gereken düşmanlar var. Bu yeni oyunla eğlenin, bu macera oyununun tadını çıkarın.

Oyunu Kontrol Etme Tuşları

Sağ ve Sol Yön tuşları : Hareket

Yukarı Yön tuşu : Zıplama

E tuşu: Kolu çekme (Action)

SapaceBar : Karakterler arası geçiş.

Oyunun Orjinal Adı:

Mine Brothers The Magic Temple

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR
   
shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked unblocked io games krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole unblocked shooterz unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder unblocked vex 5 unblocked killer unblocked party unblocked kiz oyunlari unblocked squid game unblocked akinator unblocked bloons tower defense 5 akinator bloons tower defense 5 hidden objects games