ATEŞ VE SU 2


Ateş ve Su 2 oyunu hakkında

Ateş ve su 2 mücadelesinin 2. versiyonunda sizlerde yeniden aksiyon ve harika bir engel koşusuna var mısınız. Bu 2 kişilik serüven oyunumuzda bir şahıs ateş ve bir kişi su olacaktır. Arkadaşlar mavi olan suyu kırmızı olan ise de ateşi temsil ediyor.

Sizlerin de bu mevzuda dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan ne mühim husus ise de şudur mavi olan kızımız her türlü sudan geçebilir fakat kımızı öyle değil su için ise de aynı olayın tam tersi geçerlidir oda kırmızı alanlardan geçemez fakat ateş istediği kırmızı engellerden geçebilecektir.

Ateş ve Su 2 Nasıl Oynanır :

Bu oyunumuzu başlatmak için hemen PLAY yazısına tıklayın ve ondan sonra ise de bölüm ve ilk leveli seçerek maceraya start verin. Oyunda kuralları unutmadan elmasları ve puanları biriktirerek ilerleyin bakalım sizler kaç bölüm ileri giderek mücadelede eğlenmeye devam edeceksiniz. Oyunda her insana iyi eğlenceler dileriz.

  1. Oyuncu: Yön Tuşları
  2. Oyuncu.: W-A-S-D Tuşları

Oyunun Orjinal Adı:

Fireboy and Watergirl Light Temple

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR
   
shell shockers unblocked krunker unblocked happy wheels unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked unblocked io games krunker unblocked free mario unblocked tank trouble unblocked earn to die 2 unblocked shell shockers unblocked madalin stunt cars 2 unblocked bullet force multiplayer unblocked cs go unblocked pubg unblocked happy wheels unblocked slope game unblocked hole unblocked shooterz unblocked geometry dash classic unblocked sports car drift unblocked bullet party unblocked murder unblocked vex 5 unblocked killer unblocked party unblocked kiz oyunlari unblocked squid game unblocked akinator unblocked bloons tower defense 5 akinator bloons tower defense 5 hidden objects games