REKLAMASTRONOT MOTORCU


Astronot Motorcu oyunu hakkında

Astronot Motorcu oyunu oyna. “Aramızda” oyunundaki astronotlar nasıl şaşırtılacağını biliyorlar. Sadece ustaca hainleri bulmak ve uzayı fethetmekle kalmazlar, aynı zamanda çeşitli ekipmanları nasıl kontrol edeceklerini de bilirler. Bugün motor oyununda bir esinti ile yolculuk yapacağız. Hızlı sürüşü seven ve bir motosikleti ustaca kontrol eden kırmızı bir astronot olarak oynayacaksınız. Çok eğlenceli ve havalı olacak!

Nasıl oynanır?

Karakteriniz engebeli bir yolda ilerleyecek, dik yokuşlarda ustaca bir motosiklet sürecek. Yol kolay olmayacak, bu yüzden sabırlı olmanız ve ilk sonbaharda pes etmemeniz gerekiyor. En dik tepelerde ve en dik yokuşlarda sert sürün. Böyle bir yol, her deneyimli bisikletçinin gücü dahilinde değildir, ancak görevle bir veya iki kez başa çıkacaksınız.

Önünüzde, her biri gittikçe daha zor olacak birçok heyecan verici seviye var. Ancak zorluklar yalnızca gerçek bir profesyonelin tutkusunu tetikleyecektir. Bu Hill Climb tarzı oyun, istisnasız tüm oyunculara hitap edecek! Eğlenceli ve havalı olacaksın! Oyunun tadını çıkar ve iyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR