AŞK VE HAZİNE


Aşk ve Hazine oyunu hakkında

Eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun türü arıyorsanız, Aşk ve Hazine Görevi sizin için en iyi oyunlardan biridir. Hazine elde etmek ve sevdiği Prensesi kurtarmak için bir çıkış yolu bulmalısın.

Bir şövalye olarak maceraya hazır olun. Bulmacaları çözerken yeteneklerinizi test edin. Hazineyi nasıl elde edebileceğinizi ve yanmasını nasıl önleyebileceksin?. Görevinize ulaşmaya çalışırken düşmanı nasıl yenebileceğinizi görün. 

Aşk ve Hazine Oyunu Nasıl Oynanır;

Hangi okların kaldırılması gerektiğini ve hangi sırada olduğunu belirleyin. Sivri uçlara, kaya parçalarına ve zehirli gaza dikkat edin. Bu engeller Prenses’i öldürebilir.

100’den fazla seviye ve sınırsız oyun hakkı ile eğlenin. Kendi kalemizi inşa edebilmek için olabildiğince çok para kazanmaya çalışın. Bu oyun kesinlikle problem çözme becerilerinizi, örüntü tanıma ve diğer bilişsel becerilerinizi test edecektir. 

 Mükemmel müzik, efekt ve tasarım uyumu ile bu oyun, kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyun. Öyleyse oturun, Aşk ve Hazine oyunu oynamaya başlayın. Bu oyunu aileniz ve arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

Oyunun Orijinal Adı;

LOVE AND TREASURE QUEST

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR