REKLAM

ARABA YARIŞI


Araba Yarışı oyunu hakkında

Araba yarışı oyna oyunu bilgisayarda sağ ve sol yön tuşlarıyla ve mobil cep telefonlarında ise ekranda parmağınızı sağa sola haraket ettirerek oynanıyor. Florida, Ohio, Alabama ve California olmak üzere 4 farklı pistte araba yarışı oynayın. Her müsabakada 18 yarışmacı vardır. Siz sıralamaya en arkadan yani 18. sıradan girirerek yarışa başlıyorsunuz. Yolda bulunan altınları toplayarak ve önündeki rakiplerini teker teker geçerek birinci olmaya çalışın.

Yol üzerinde bulunan sarı renkteki OK işaretlerinin üzerinden geçerek NİTRO hıza ulaşın. Yoldan çıkarsanız yada diğer araçlara çarpıp kaza yaparsanız hızınız azalıyor. Bu şekilde rakiplerinizi geçmeniz daha da kolaylaşır. Yarış sonunda puan kazanıyorsunuz. Diğer piste geçerken UPGRADE YOUR CAR sayfası karşınıza geliyor. Buradan paranız miktarınca arabanızı geliştirebiliyorsunuz.4 tane geliştirme bulunuyor. Bunlar motor, teker, dingil ve nitro hız geliştirmelerinden oluşuyor. Bu şekilde her bir sonraki yarışa daha güçlü bir arabayla başlamış oluyorsunuz.

4 piste yarış yaptıktan sonra birinci seriyi bitiriyorsunuz ve ikinci seriye başlıyorsunuz. Yine aynı pistlerde yarış yaparak oyuna devam ediyorsunuz. Ekranın sağ üst tarafında TAM EKRAN yazısına tıklayarak araba yarışı oyununu oyna tam ekran oynayarak tüm ekranı yarış pistiyle kaplayın.

OYUNA BAŞLA
BENZER OYUNLAR