ARABA FUTBOLU


Araba Futbolu oyunu hakkında


Warning: A non-numeric value encountered in /home/bilisi26/meboyunlarioyna.com/wp-content/themes/gamestar/functions.php on line 298

Araba futbolu oyunu yön tuşları ve “A, S, D, W” tuşlarıyla oynanıyor. İlk açılışta karşınıza çıkan menü sayfasının alt tarafında 1P ve 2P tuşları bulunuyor. 1P butonuna tıklayarak bilgisayara karşı maç yapıyorsunuz. 2P butonuna tıkladığınızda ise yanınızda bulunan gerçek bir arkadaşınızla 2 kişilik araba futbulu oyunu oynuyorsunuz. İki kişilikte diğer taraf A, S, D, W tuşlarını kullanıyor.

Menü sayfasındaki sol tarafta bulunan SELECT CAR bölümünden farklı hız ve güçteki arabalardan istediğinizi seçiyoruz. Sağ taraftaki SELECT BALL kısmından ise 3 farklı büyükteki top çeşitlerinden birini seçin. Burada top ebatları küçük (SMALL), normal (MEDIUM) ve büyük (LARGE) olarak belirlenmiştir. BONUS kısmında da oyunu yavaşlatma, durdurma ve hızlandırma seçenekleri görünüyor. Bu özellikler futbol sahasında bulunuyor. Kontrol ettiğiniz arabayla bu özelliklere çarparak bunları aktif hale getirebilirsiniz.

Sizin arabanızın ve kalenizin rengi mavi, rakibinizin ise kırmızıdır. 5 gol atan maçı kazanır. Rakip kaleye 5 tane gol atıp maçı kazanarak 2 kişilik araba futbolu oyunu oynayın.  

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR