Anahtar Toplama Oyunu Oyna - Frizzle Fraz - Meb Oyunları Oyna

ANAHTAR TOPLAMA


Anahtar Toplama oyunu hakkında

Anahtar Toplama oyunu ile sevilen sempatik dışı kıvırcık, tüylü tüylü olan ve sürekli olarak sekmekte olan anahtar toplayan sempatik anahtar canavarımız ile birlikte sizlerde yetenekleriniz doğrultusundan bütün platform üzerinde bulunan anahtar toplama mücadelesi vereceğiz.

Bir çok farklı bölümden oluşan bu macera her geçen bölümden bir tık daha zorlaşarak bir sonraki aşmaya geçişi sağlayacaktır. Anahtar toplama oyunumuzda becerilerinizi ortaya koyarak sizlerde ne kadar altın var ise onlar toplayın ve dikkat edin ki hiç bir engel sizleri durdurmasın bu sebepten dolayı ise de son sürat koşmaya devam ederek bölümü tamamlayarak bir sonraki bölüme geçişi sağlayın. Oyuna hemen başlayarak devam edin.

Nasıl Oynanır:

Anahtarları Topla hemen oyna macerasında sizlerde şimdi sürekli sekmekte olan bu tatlı karakterimizle birlikte ne kadar anahtar var ise toplamak için onu Yön Tuşları ile kontrol ederek muhteşem bir şekilde toplama operasyonuna başlayarak sizlerde puanları toplamaya devam edin. Yetenekleri ve becerilerinizi sergileyeceğiz bu oyunumuzda sizlerde harika aksiyon dolu toplama işlemine devam edin. Hemen başlayarak sizlerde aksiyon dolu macerada anahtarları toplamış olun.

Oyunun Orjinal Adı:

Frizzle Fraz 6

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR