Ameliyat Oyunları

POPÜLER OYUNLAR


TÜM OYUNLAR

Ameliyat Oyunları Oyna

Ameliyat Oyunları hayranları! Hastalara gerçekçi ameliyatlar yapın! Kendi hastanenizi inşa etmeye, yönetmeye ve hastaları ameliyat etmeye ve kurtarmaya başlayın.
Hastanede Özel tıbbi ekibiniz var onları yönetin, tesislerini geliştirmek ve hatta bir hastanın yaşayıp ölmeyeceğini belirleyebilecek önemli ameliyatlar yapmak için size güvenmektedir!

Birçoğumuz bıçağın altına girme dürtüsüne sahibiz, ancak çoğumuz bir noktada bunu yapmak zorunda kalacağız. Ve sonra kesimde bir ele sahip olmak isteyenler var. Cerrahi, kelimenin tam anlamıyla cesaret ve çok fazla sabır alan mesleklerden biridir.

Cerrahlar tıp dünyasında en yetenekli insanlardan bazılarıdır. Her gün cerrahlar hayat kurtarmak, kırık kemikleri onarmak ve genellikle insanları daha iyi hale getirmek için zor prosedürler uygularlar! Cerrah tarayıcı oyunları oldukça çeşitlidir – bazıları eğlenceli ve esprili, diğerleri beceri ve sabır gerektirir. Örneğin diş cerrahisi, hastanızın dişlerini onarmanız gereken bir ameliyat simülasyon oyunudur. Size bir senaryo sunulur ve tıbbi prosedürü uygulamak için doğru araçları ve aletleri seçmelisiniz. Öte yandan Amatör Cerrah, çeşitli Pizza araçlarını kullanarak bir doktoru kurtarmanız gereken korkunç bir cerrah parodisidir! Gördüğünüz gibi, gerçekçi ameliyatlar ile oyunlarımız sonsuz eğlence sunuyor ve insan vücudunu keşfetmenize izin veriyor!

Elinizi denemek ve ameliyat oyunları ile eğlenmek istiyorsanız, meboyunlarioyna.com’un sizi dikişte tutmasına izin verin.