Akıllı Çay Bardağı Oyunu Oyna- Çay Bardağı Oyunu - Meb Oyunları

AKILLI ÇAY BARDAĞI


Akıllı Çay Bardağı oyunu hakkında

Akıllı Çay Bardağı Oyunu Oyna. Çok mu çok akıllı bir çay bardağı karateri simgesi haline gelen Lipton Akıllı çay bardağı oyunu ile birlikte aklınızda tutmuş olduğunuz nesneyi size sorulan 20 soru içerisinde bilmeye çalışıyor. Bu eğlenceli ve sorular ile dolu olan Çay Bardağı oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Nasıl Oynanır ?

Akıllı çay bardağı oyununu ile aklınızdan tutuğunuz nesneyi yapay zeka özelliği ile birlikte akıllı bardak 20 soru ile net bir şekilde biliyor. Eğer verilen 20 sorulara yanıltıcı ya da yanlış cevap verirseniz çay bardağı karakterinin vereceği cevap doğal olarak yanlış çıkacaktır. Hemen sizler de aklımda tuttum diyerek bir nesne tutun bardak oyunu ile bu zorlu yolculuğa başlayın.

Her şeyi bilen bardak için lütfen doğru cevap vermeye çalışalım ve verdiğiniz her cevap tutarlılık sağlamasına dikkat edelim yoksa bardağı aklınızdaki nesneyi bilmekte zorlanabilir bardak bildikçe sizlerde oyun oynama keyfine daha çok yaşama fırsatını ve bu tarz zeka oyunları ile daha fazla eğlenmeyi tercih etmeye dikkat edeceksiniz.

Konuşan bardak sizlerden tek bir şey rica ediyor arkadaşlar sakın ha hayvan yada isim tutmayalım. Sizlerde her daim olduğu gibi yine eğlencenin adresi olan sitemizi takip ederek bütün oyunlardan haberdar olun. Sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
BENZER OYUNLAR