REKLAM

3D ARABA UÇURMA


3D Araba Uçurma oyunu hakkında

3D araba uçurma oyunu oyna. Çok fazla tatmin ve zevk alacağınız harika bir dublör araba oyunudur. Kendinizi dublör arabaları çeşitli pistlerde test edecek bir dublör sürücüsü olarak denemelisiniz. Sürmesi kolay olmayacak zorlu parkurlarla zorlu seviyeler sizi bekliyor.

Bu oyunda kas arabaları, cipler, minibüsler, motosikletler ve hatta bir otobüs gibi arabalar var. Tüm bu makineler dublör yapmak için bekliyor ve herhangi bir eyleminizi gerçekleştirmeye hazırlar. Oyun parkurlarının her birinde atlamalar, döngüler, ateş halkaları, uçurumlar, taşlar ve daha fazlası gibi engeller bulacaksınız. Oyundaki tüm seviyeler yarış pistlerine, beceri parkurlarına, bulmaca parkurlarına, tren yarışlarına ve daha fazlasına bölünmüştür.

Nasıl oynanır?

Şimdi eğlenceli seviyeleri oynamaya ve tamamlamaya başlayın ve her seviyede üç yıldız almak için kendinize meydan okuyun! Sadece gaz pedalına bastığınızda, arabanız en yüksek zıplamaları atlayıp çevirme, çevirme ve diğer numaralar yapmak için deli gibi sarsılacak. Daha fazla para topladıktan sonra, garajda arabanızı iyileştirebilir ve daha sonra yeni bir araba satın almak için önemli miktarda para biriktirebilirsiniz. Her yeni otomobil bir öncekinden daha yüksek bir performansa sahip olacak, bu yüzden bunun için çalışmaya ve oynamaya değer!

Arizona haritasında toplam 23 seviye ve Port haritasında 23 seviye daha sizi bekliyor. Tüm seviyeler sırayla açılır ve bu doğrudur, çünkü aksi takdirde oyun ilgilenilmezdi. Yeni bir motor, şasi, tekerlekler, amortisörler ve daha fazlasını takarak arabanızı yükseltin ve pompalayın.

Gezegendeki en iyi yarışçı olmak için oynayın ve kazanın! Arizona’da seviyeleri tamamlayın ve şehir ve San Francisco limanının seviyelerinin kilidini açın! Golden Gate Köprüsü’ndeki etkileyici parkurlarda yarışın. San Francisco’da sizi dublör pistlerinde kovalayan troleybüslere ve polis memurlarına dikkat edin. İyi şanslar!

sizlere meboyunlarioyna.com farkıyla sunulmuştur.

OYUNA BAŞLA
BENZER OYUNLAR